Koncerty – W czasie deszczu dzieci się nudzą

Ten program, złożony z tekstów i piosenek „Kabaretu Starszych Panów” różnić się będzie znacznie od prezentowanych dotychczas „Piaf po polsku” i „Tango”.
„W czasie deszczu dzieci się nudzą” – to projekt złożony z błyskotliwych, choć niekoniecznie powszechnie znanych monologów i scen pochodzących z różnych wieczorów i słuchowisk radiowych , łączących popularne piosenki z „Kabaretu Starszych Panów”.
Chciałabym, by prezentował ten poziom klasy i elegancji, optymizmu i życzliwości, których tak bardzo nam brak w realnym życiu i telewizyjnej iluzji.
Od strony muzycznej scenariusz zawierać będzie znane przeboje, piosenki mniej popularne, a nawet nigdy nie wykonywane – „Addio pomidory” w wersji- „Gołąbki w pomidorach”.
Nie ukrywam, że do podjęcia się tego zadania ośmieliły mnie dwie prestiżowe nagrody: tytuł Najlepszej Aktorki IX Ogólnopolskiego Festiwalu Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych w Łodzi- ex aequo z Krystyną Jandą ,za rolę Biduli i Jesiennej Dziewczyny w „Niespodziewanym końcu lata” w reżyserii Waldemara Śmigasiewicza i Nagroda Prezydenta Gdyni w dziedzinie Muzyka , za wykonanie piosenek z Kabaretu Starszych Panów w tym samym spektaklu.

PREMIERA 13 MARCA 2016 W NADBAŁTYCKIM CENTRUM KULTURY
GDAŃSK, UL.KORZENNA 33/35

 

46F19620-8CB8-4A96-BAF9-FCA350FC8EC9
img_0803